ЪГЛОВ ПРОФИЛ СТОМАНА ПОЦИНКОВАН 15.5X15.5 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456381
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 0.75 мм
- ШИРИНА : 15.50 мм
- ВИСОЧИНА : 15.50 мм
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 мм
- МАТЕРИАЛ : СТОМАНА
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 0.75 мм |
| ШИРИНА | 15.50 мм |
| ВИСОЧИНА | 15.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАН |
| EAN | 4001116394010 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











