ЪГЛОВ ПРОФИЛ PVC САМОЗАЛЕПВАЩ 25X25 ММ 2.5 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456439
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.00 мм
- ШИРИНА : 25.00 мм
- ВИСОЧИНА : 25.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 2500.00 мм
- МАТЕРИАЛ : PVC
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 1.00 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 25.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 2500.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | САМОЗАЛЕПВАЩ |
| EAN | 4001116166136 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











