ЪГЛОВ ПРОФИЛ PVC САМОЗАЛЕПВАЩ 20X20 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456460
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ВИД ПРОФИЛ | СПЕЦИАЛЕН ПРОФИЛ |
| ШИРИНА | 20.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | САМОЗАЛЕПВАЩ |
| EAN | 4001116126215 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











