ЪГЛОВ ПРОФИЛ PVC 40X40 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456454
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.20 мм
- ШИРИНА : 40.00 мм
- ВИСОЧИНА : 40.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 мм
- МАТЕРИАЛ : PVC
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 1.20 мм |
| ШИРИНА | 40.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 40.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 4001116121760 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











