ЪГЛОВ ПРОФИЛ PVC 30X20 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 423940
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 3.00 мм
- ШИРИНА : 30.00 мм
- ВИСОЧИНА : 20.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 мм
- МАТЕРИАЛ : PVC
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 3.00 мм |
| ШИРИНА | 30.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 4001116121524 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











