ЪГЛОВ ПРОФИЛ PVC 25X20 ММ 2 М ALFER ALUMINIUM
Код: 423954
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 2.00 мм
- ШИРИНА : 25.00 мм
- ВИСОЧИНА : 20.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 2000.00 мм
- МАТЕРИАЛ : PVC
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 2.00 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 2000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| EAN | 4001116161513 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











