ЪГЛОВ ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 10X10 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456411
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.00 мм
- ШИРИНА : 10.00 мм
- ВИСОЧИНА : 10.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 мм
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 1.00 мм |
| ШИРИНА | 10.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 10.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | АНОДИЗИРАН |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| EAN | 4001116012402 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











