ЪГЛОВ ПРОФИЛ АЛУМИНИЙ 25X20 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456420
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.00 мм
- ШИРИНА : 25.00 мм
- ВИСОЧИНА : 20.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 мм
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 1.00 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 20.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | Не |
| EAN | 4001116002519 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











