ПРОБОДЕН ТРИОН HIKOKI CJ90VST2-WAZ
Код: 147139
От брошурата
Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
  • КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 705 W
  • ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 90 мм
  • РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
  • ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Поръчай сега и вземи от: "" Днес
Безплатна доставка
Купи на изплащане
от3.78
/
7.39лв.
Количество
Проектиран да работи при големи натоварвания
Прободният трион Hikoki CJ90VST2-WAZ е модел, който е проектиран да работи при големи натоварвание. Орбитално действие на острието го движи напред и назад, както и нагоре и надолу. Това гарантира по-прецизно и надеждно рязане. Ходът на ножа е 26 мм, като максималната дълбочина на рязане в дърво е 90 мм, а в метал-10 мм.
Power-lock система за смяна на острието без инструменти
Комфортът на работа с Hikoki CJ90VST2-WAZ се подобрява от Power-lock системата за смяна на острието без инструменти и отличната система за прахоулавяне, която поддържа линията на рязане чиста. Устройството може лесно да се свърже към прахосмукачка с помощта на стандартния конектор. Налично е безстепенно регулиране на скоростта. Минимален радиус на рязане 25 мм.
Удобен практичен куфар за съхранение и транспортиране
МаркаHIKOKI
МОДЕЛ
CJ90VST2-WAZ
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
ЕЛЕКТРИЧЕСКО
КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ
705 W
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО
90 мм
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ
10 мм