СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 90X200 ROCA DISTRICT
Код: 220140
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ПРОЗРАЧНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ШИРИНА : 90.00 см
- ВИСОЧИНА : 200.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от4.91 €
/
9.60лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.00€
/
10х25.43лв.
| Марка | ROCA |
| МОДЕЛ | DISTRICT |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ПРОЗРАЧНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОДХОДЯЩ ЗА ПОДДУШОВО КОРИТО |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 8433290856163 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















