СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 80X195 SYNCHRO SK-S-077
Код: 229779



Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : МАТИРАНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 8.00 мм
- ШИРИНА : 80.00 см
- ВИСОЧИНА : 195.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от3.97 €
/
7.76лв.
Лихва, такси и ГПР

10х10.50€
/
10х20.54лв.
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | SK-S-077 |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | МАТИРАНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 8.00 мм |
| ШИРИНА | 80.00 см |
| ВИСОЧИНА | 195.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | СТАЦИОНАРЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 3800132516793 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















