ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 130X190 FORMA VITA SD-001C
Код: 139942



Офертата е валидна от 27.05.2026 до 17.06.2026
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ПРОЗРАЧНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ШИРИНА : 13.00 см
- ВИСОЧИНА : 190.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ | SD-001C |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ПРОЗРАЧНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЧЕРЕН ПРОФИЛ |
| ШИРИНА | 13.00 см |
| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | ПРЕГРАДЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ЧЕРЕН МАТ |
| EAN | 3800136141878 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















