ПОДВИЖЕН ПАРАВАН 70Х200 FORMA VITA SW-J02-1
Код: 127559



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ПРОЗРАЧНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ШИРИНА : 70.00 см
- ВИСОЧИНА : 200.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от2.91 €
/
5.69лв.
Цена: 109.90 €76.93 € / 150.46 лв.
Спести: 30 %
| Марка | FORMA VITA |
| МОДЕЛ | SW-J02-1 |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ПРОЗРАЧНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПОДВИЖНО СТЪКЛО 180⁰ |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ВИСОЧИНА | 200.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | ПОДВИЖЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 3800136131947 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















