ПАРОЧИСТАЧКА KARCHER SC 1 MULTI & UP 1300 W
Код: 235589
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от3.85 €
/
7.53лв.
Лихва, такси и ГПР

10х10.20€
/
10х19.95лв.
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ | SC 1 MULTI & UP |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 5.0 м |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТИП | ПАРОСТРУЙКИ |
| ВМЕСТИМ.НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ВОДА | 200 ml |
| ВИСОЧИНА | 19.00 см |
| ШИРИНА | 11.30 см |
| ДЪЛЖИНА | 34.50 см |
| МОЩНОСТ | 1300 W |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ | 30.0 s |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4054278999159 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















