ПОЯЛНИК ЗА СИЛИКОН STEINEL Gluematic 3002
Код: 436826
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 45 W
- ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ : 11 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
| Марка | STEINEL |
| МОДЕЛ | Gluematic 3002 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 45 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Не |
| ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ | 11 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ДЮЗАТА | 2.0 мм |
| КУФАР | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.518 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | Не |
| EAN | 4007841333317 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























