ПОЛИЛЕЙ 3XE27 ХРОМ INTO ALGARA
Код: 142182
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ALGARA
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ХРОМ
Доставка:
| Марка | INTO |
| МОДЕЛ | ALGARA |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| ДЪЛЖИНА | 62.00 см |
| ШИРИНА | 62.00 см |
| ВИСОЧИНА | 26.00 см |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
| EAN | 3800142340692 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












