ПЛАФОН СТЪКЛО Ф25 LIGHTSTYLE СЕРИЯ '80
Код: 439397
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : СЕРИЯ '80
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОДЕЛ | СЕРИЯ '80 |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ДЪЛЖИНА | 25.00 см |
| ШИРИНА | 25.00 см |
| ВИСОЧИНА | 10.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.600 kg |
| EAN | 2000008302388 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















