ПЛАФОН ПАТИНА 3ХЕ14 ТРОЙКА LIGHTSTYLE СПРИНГ
Код: 457182
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : СПРИНГ
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E14
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОДЕЛ | СПРИНГ |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | метал, стъкло |
| ДЪЛЖИНА | 34.00 см |
| ШИРИНА | 34.00 см |
| ВИСОЧИНА | 20.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.800 kg |
| EAN | 3800137122661 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












