ПЛАФОН ПАТИНА 1ХЕ27 LIGHTSTYLE МИНИ
Код: 457178
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : МИНИ
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ПАТИНА
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОДЕЛ | МИНИ |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | метал, стъкло |
| ДЪЛЖИНА | 14.00 см |
| ШИРИНА | 14.00 см |
| ВИСОЧИНА | 17.00 см |
| ЦВЯТ | ПАТИНА |
| ТЕГЛО | 0.700 kg |
| EAN | 3800137119258 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












