ПЛАФОН Ф30 LIGHTSTYLE ДЕЗЪРТ
Код: 439448
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ДЕЗЪРТ
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЕКРЮ
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОДЕЛ | ДЕЗЪРТ |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ДЪЛЖИНА | 30.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ВИСОЧИНА | 10.00 см |
| ЦВЯТ | ЕКРЮ |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| EAN | 3800137143420 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












