ПЛАФОН Ф30 ЕКРЮ/КАФЯВ LIGHTSTYLE ДИМ
Код: 439869
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : ДИМ
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОДЕЛ | ДИМ |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | стъкло |
| ДЪЛЖИНА | 30.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ВИСОЧИНА | 10.00 см |
| ТЕГЛО | 1.000 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++,А+,А,В,С,D,E |
| EAN | 3800137117773 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












