ПЛАФОН 1XE27 МАТ/ХРОМ EGLO PLANET
Код: 433138
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : PLANET
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 20 LM
- ЦВЯТ : БЯЛ/ХРОМ
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | PLANET |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 20 LM |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА, САТЕНИРАНО СТЪКЛО |
| ШИРИНА | 29.00 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ/ХРОМ |
| ТЕГЛО | 0.823 kg |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | А++, А+, A, B, C, D, E |
| EAN | 9002759829421 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













