Поддържа три режима на работа - завинтване, пробиване и ударно пробиване
Акумулаторният перфоратор Einhell TE-HD 18/12 Li е изключително функционален инструмнет с три режима на работа - завинтване, пробиване и ударно пробиване.

Български 





| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TE-HD 18/12 Li |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-1300 |
| СИЛА НА УДАРА | 1.30 J |
| УДАРИ В МИНУТА | 6000 |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В ДЪРВО | 14 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В МЕТАЛ | 8 мм |
| МАКС. ДИАМ. ПРОБИВАНЕ В БЕТОН | 12 мм |
| ТИП ПАТРОННИК | SDS PLUS |
| КУФАР | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWER X-CHANGE |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825647778 |