ПЕНДЕЛ АНЕМОНА E27 60W ОРЕХ LIGHTSTYLE
Код: 499233
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ОРЕХ
Доставка:
| Марка | LIGHTSTYLE |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ВИСОЧИНА | 78.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 36.0 см |
| ЦВЯТ | ОРЕХ |
| EAN | 3800137131342 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












