ПЕНДЕЛ 3XE27 100W EGLO TROY 3
Код: 433174
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : TROY 3
- МОЩНОСТ W : 180.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 20 LM
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
| Марка | EGLO |
| МОДЕЛ | TROY 3 |
| МОЩНОСТ W | 180.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 20 LM |
| МАТЕРИАЛ | СТЪКЛО |
| ДЪЛЖИНА | 110.00 см |
| ШИРИНА | 72.00 см |
| ВИСОЧИНА | 10.50 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 2.794 kg |
| EAN | 9002759859787 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














