ПАТРОННИК С КЛЮЧ АДАПТОР SDS+ KWB KRAFTFIXX
Код: 474087
В наличност
Кратко описание
- ТИП НА ЗАХВАТА : ЦИЛИНДРИЧЕН
- ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА : 1/2"
- МАКС ОБХВАТ НА ПАТРОННИКА : 2 мм
- МИН ОБХВАТ НА ПАТРОННИКА : 13 мм
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | KRAFTFIXX |
| ТИП НА ЗАХВАТА | ЦИЛИНДРИЧЕН |
| ПРИСЪЕДИНИТЕЛНА РЕЗБА | 1/2" |
| МАКС ОБХВАТ НА ПАТРОННИКА | 2 мм |
| МИН ОБХВАТ НА ПАТРОННИКА | 13 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 1,5-13 MM |
| EAN | 4009312913905 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












