ПАТРОННИК С КЛЮЧ АДАПТОР SDS+ KWB KRAFTFIXX
Code: 474087
In stock
Short Description
- HOLDER TYPE : ЦИЛИНДРИЧЕН
- ATTACHMENT THREAD DIAMETER : 1/2"
- MAX CLAMPING DIAMETER : 2 мм
- MIN CLAMPING DIAMETER : 13 мм
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | KRAFTFIXX |
| HOLDER TYPE | ЦИЛИНДРИЧЕН |
| ATTACHMENT THREAD DIAMETER | 1/2" |
| MAX CLAMPING DIAMETER | 2 мм |
| MIN CLAMPING DIAMETER | 13 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | 1,5-13 MM |
| EAN | 4009312913905 |
No documents were found for this product

English 












