ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONOSTEP ДЪБ ПИСТАЧИО К625, 8.00 мм, 32/AC4, ФАСКА
Код: 245803
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC4
- ДЕКОР : К625
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
13.69 € 26.78 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.26 М2):
30.94 € 60.51 лв. | Марка | KRONOSTEP |
| МОДЕЛ | ДЪБ ПИСТАЧИО |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC4 |
| ДЕКОР | К625 |
| КЛИК СИСТЕМА | 1CLIC2GO PURE+ |
| ДЪЛЖИНА | 1288.00 мм |
| ШИРИНА | 195.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Отношение мерни единици | 2.2600 |
| EAN | 5907555426291 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












