ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL MORE ДЪБ КУПЪР K665, 10.00 мм, 33/AC5, ФАСКА
Код: 228164
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 33/AC5
- ДЕКОР : K665
- ДЕБЕЛИНА : 10.00 мм
Доставка:
Цена М2:
12.49 € 24.43 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.76 М2):
21.98 € 42.99 лв. | Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | MORE ДЪБ КУПЪР |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 33/AC5 |
| ДЕКОР | K665 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | ТЪМНА |
| КЛИК СИСТЕМА | 1CLIC2GO PURE + |
| ДЪЛЖИНА | 1288.00 мм |
| ШИРИНА | 195.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.7600 |
| EAN | 4042456915787 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












