ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KRONO ORIGINAL ДЪБ КОЛОРАДО 5543, 8.00 мм, 32/AC4, ФАСКА
Код: 228156
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC4
- ДЕКОР : 5543
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена М2:
8.49 € 16.60 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.26 М2):
19.19 € 37.53 лв. | Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | ДЪБ КОЛОРАДО |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC4 |
| ДЕКОР | 5543 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | СВЕТЛА |
| КЛИК СИСТЕМА | 1CLIC2GO PURE + |
| ДЪЛЖИНА | 1288.00 мм |
| ШИРИНА | 195.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.2600 |
| EAN | 4042456915251 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













