ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU МЕРБАУ AS038, 8.00 мм, 31/AC3
Код: 229297




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 31/AC3
- ДЕКОР : AS038
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена m²:
9.20 €5.98 € 11.70 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.37 m²):
21.84 €14.19 € 27.75 лв. Спести: 35 %
| Марка | KASTAMONU |
| МОДЕЛ | МЕРБАУ |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 31/AC3 |
| ДЕКОР | AS038 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НЕСТАНДАРТНА |
| КЛИК СИСТЕМА | UNICLICK L2C |
| ДЪЛЖИНА | 1205.00 мм |
| ШИРИНА | 197.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Не |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ТУРЦИЯ |
| Вторична мерна единица | m² |
| Отношение мерни единици | 2.3740 |
| EAN | 8696681049562 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













