ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ KASTAMONU БОР FF 003, 7.00 мм, 31/AC3
Код: 149967
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 31/AC3
- ДЕКОР : FF 003
- ДЕБЕЛИНА : 7.00 мм
Доставка:
Цена М2:
8.17 € 15.98 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.85 М2):
23.29 € 45.55 лв. | Марка | KASTAMONU |
| МОДЕЛ | БОР |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 31/AC3 |
| ДЕКОР | FF 003 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | СВЕТЛА |
| КЛИК СИСТЕМА | UNICLICK L2C |
| ДЪЛЖИНА | 1205.00 мм |
| ШИРИНА | 197.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 7.00 мм |
| ФАСКА | Не |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ТУРЦИЯ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.8490 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8696681051770 |

Български 













