ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ HERRINGBONE KRONO ORIGINAL ДЪБ ХАРЛЕХ 8573, 8.00 мм, 32/AC5, ФАСКА
Код: 222167
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC5
- ДЕКОР : 8573
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена M2:
18.99 € 37.14 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.87 M2):
16.52 € 32.31 лв. | Марка | KRONO ORIGINAL |
| МОДЕЛ | ДЪБ ХАРЛЕХ |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC5 |
| ДЕКОР | 8573 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НЕСТАНДАРТНА |
| КЛИК СИСТЕМА | FOLD DOWN |
| ДЪЛЖИНА | 630.00 мм |
| ШИРИНА | 126.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 0.8700 |
| EAN | 4042456001275 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













