ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ EGGER ДЪБ СОРИЯ PL2064, 12.00 мм, 33/AC4, ФАСКА
Код: 244505



Офертата е валидна от 20.04.2026 до 27.04.2026
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 33/AC4
- ДЕКОР : PL2064
- ДЕБЕЛИНА : 12.00 мм
Доставка:
Цена М2:
19.99 €17.99 € 35.19 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.5 М2):
29.91 €26.91 € 52.63 лв. Спести: 10 %
| Марка | EGGER |
| МОДЕЛ | ДЪБ СОРИЯ |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 33/AC4 |
| ДЕКОР | PL2064 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | НАТУРАЛНА |
| КЛИК СИСТЕМА | CLIC IT! |
| ДЪЛЖИНА | 1292.00 мм |
| ШИРИНА | 193.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 12.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.4961 |
| EAN | 9007022626400 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












