ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ EGGER ДЪБ СОРИЯ PL2064, 12.00 мм, 33/AC4, WOODVISION
Code: 244505



The offer is valid from 20.04.2026 until 27.04.2026
In stock
Short Description
- CLASS OF USAGE : 33/AC4
- DECOR : PL2064
- THICKNESS : 12.00 мм
Shipping:
Price М2:
19.99 €17.99 € 35.19 лв. Price for ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 1.5 М2):
29.91 €26.91 € 52.63 лв. Save: 10 %
| Brand | EGGER |
| MODEL | ДЪБ СОРИЯ |
| CLASS OF USAGE | 33/AC4 |
| DECOR | PL2064 |
| COLOUR | НАТУРАЛНА |
| CLICK SYSTEM | CLIC IT! |
| LENGTH | 1292.00 мм |
| WIDTH | 193.00 мм |
| THICKNESS | 12.00 мм |
| WOODVISION | Yes |
| COUNTRY OF ORIGIN | ГЕРМАНИЯ |
| PRIMARY UNIT NAME | ПАКЕТ |
| SECOND UNIT NAME | М2 |
| SECOND UNIT RATIO | 1.4961 |
| EAN | 9007022626400 |
No documents were found for this product

English 












