ЛАМИНИРАН ПАРКЕТ EGGER ДЪБ НОРД PL2970, 12.00 мм, 32/AC4, ФАСКА
Код: 243940
В наличност
Кратко описание
- КЛАС НА УПОТРЕБА : 32/AC4
- ДЕКОР : PL2970
- ДЕБЕЛИНА : 12.00 мм
Доставка:
Цена М2:
16.99 € 33.23 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.5 М2):
25.42 € 49.72 лв. | Марка | EGGER |
| МОДЕЛ | ДЪБ НОРД |
| КЛАС НА УПОТРЕБА | 32/AC4 |
| ДЕКОР | PL2970 |
| ЦВЕТОВА ГАМА | ТЪМНА |
| КЛИК СИСТЕМА | CLIC IT! |
| ДЪЛЖИНА | 1292.00 мм |
| ШИРИНА | 193.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 12.00 мм |
| ФАСКА | Да |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ГЕРМАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 1.4961 |
| EAN | 9007022626370 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















