ПРЕНОСИМ СГЪВАЕМ СОЛАРЕН ПАНЕЛ 2X120W V-TAC
Код: 148912
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от14.39 €
/
28.14лв.
Лихва, такси и ГПР

10х38.10€
/
10х74.52лв.
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 120.0 W |
| ДЪЛЖИНА | 193.00 см |
| ШИРИНА | 43.00 см |
| ВИСОЧИНА | 2.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2X120W |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОЩНОСТ W | 120.0 W |
| ДЪЛЖИНА | 193.00 см |
| ШИРИНА | 43.00 см |
| ВИСОЧИНА | 2.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 2X120W |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800157699037 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













