МОНО СОЛАРЕН ПАНЕЛ 445W ДВУЛИЦЕВ V-TAC
Код: 246660
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от3.51 €
/
6.86лв.
| Марка | V-TAC |
| БРОЙ КЛЕТКИ | 144 |
| МОЩНОСТ W | 445.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 68 IP |
| ДЪЛЖИНА | 176.20 см |
| ШИРИНА | 113.40 см |
| ВИСОЧИНА | 3.00 см |
| ТЕГЛО | 21.000 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 144 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800170263710 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












