ОТВЕРТКА ПЛОСКА 5.5X125 FORCE JN68042
Код: 475746
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ПЛОСКА
- РАЗМЕР : 5,5 X 125
- ШИРИНА НА ВЪРХА : 5.50 мм
- ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА : 125 мм
Доставка:
| Марка | FORCE |
| МОДЕЛ | JN68042 |
| ТИП | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР | 5,5 X 125 |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 5.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 125 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА | CR-V СТОМАНА |
| ДРЪЖКА | ДВУКОМПОНЕНТНА |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.065 kg |
| EAN | 3800755662686 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











