ОТВЕРТКА 3,5 X 100 MM KWB
Код: 488760
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ПЛОСКА
- РАЗМЕР : 3,5 X 100 MM
- ШИРИНА НА ВЪРХА : 3.50 мм
- ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА : 100 мм
- ТОКОВА ЗАЩИТА : ДО 1000 V
Доставка:
| Марка | KWB |
| ТИП | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР | 3,5 X 100 MM |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 3.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 100 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ | Не |
| ДРЪЖКА | ТРИКОМПОНЕНТНА |
| УДАРНА ДРЪЖКА | Не |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | ДО 1000 V |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | VDE ИЗОЛИРАНА |
| EAN | 4009316613368 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











