ОТВЕРТКА 2,5 X 80 MM KWB
Код: 488758
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ПЛОСКА
- РАЗМЕР : 2,5 X 80 MM
- ШИРИНА НА ВЪРХА : 2.50 мм
- ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА : 80 мм
- ТОКОВА ЗАЩИТА : ДО 1000 V
Доставка:
| Марка | KWB |
| ТИП | ПЛОСКА |
| РАЗМЕР | 2,5 X 80 MM |
| ШИРИНА НА ВЪРХА | 2.50 мм |
| ДЪЛЖИНА БЕЗ ДРЪЖКА | 80 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ИНСТРУМЕНТА | CR-V СТОМАНА |
| НАМАГНЕТИЗИРАН ВРЪХ | Не |
| ДРЪЖКА | ТРИКОМПОНЕНТНА |
| УДАРНА ДРЪЖКА | Не |
| ТОКОВА ЗАЩИТА | ДО 1000 V |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | VDE ИЗОЛИРАНА |
| EAN | 4009316613252 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












