СВЪРЗВАЩ МОДУЛ ЪГЛОВ 48V ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ МОНТАЖ D-IL
Код: 226289
В наличност
Доставка:
| Марка | D-IL |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 16.00 см |
| ШИРИНА | 2.00 см |
| ВИСОЧИНА | 1.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СВЪРЗВА ДВЕ МАГНИТНИ РЕЛСИ |
| EAN | 3800232863834 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














