СПОТ ЗА РЕЛСОВ МОНТАЖ GU10 ЧЕРЕН VIVALUX WOODY
Код: 230541
В наличност
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | WOODY |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ВИСОЧИНА | 11.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 5.5 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКА В КОМПЛЕКТА,MAX 35W |
| EAN | 3800234852683 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













