ПЕНДЕЛ ЗА РЕЛСА GU10 ЧЕРЕН VIVALUX LUX
Код: 145694
В наличност
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | LUX |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 10.00 см |
| ШИРИНА | 7.40 см |
| ВИСОЧИНА | 20.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 5.2 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ СВЕТЛИНЕН ИЗТОЧНИК,MAX 35W |
| EAN | 3800228029343 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











