ПЕНДЕЛ GU10 ЧЕРЕН VITO LUMO-P
Код: 135561
В наличност
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | LUMO-P |
| МОЩНОСТ W | 50.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 20.00 см |
| ШИРИНА | 4.00 см |
| ВИСОЧИНА | 123.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 5.5 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕГУЛИРАНЕ НА КАБЕЛА,БЕЗ КРУШК |
| EAN | 6972538043818 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











