LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 20W 4000K ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ МОНТАЖ D-IL
Код: 226266
В наличност
Доставка:
| Марка | D-IL |
| МОЩНОСТ W | 20.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1700 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 60.10 см |
| ШИРИНА | 2.20 см |
| ВИСОЧИНА | 4.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863490 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











