LED ЛИНЕЙНО ТЯЛО 20W 3CCT 1330LM ЗА РЕЛСОВ МОНТАЖ ЧЕРНО VIVALUX DRAX
Код: 244999
В наличност
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | DRAX |
| МОЩНОСТ W | 20.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1330 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 33.50 см |
| ШИРИНА | 4.50 см |
| ВИСОЧИНА | 3.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234855653 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












