LED ЛИНЕЕН СПОТ ПОДВИЖЕН 12W 4000K ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ М-Ж D-IL
Код: 226272


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 17.38 €10.42 € / 20.38 лв.
Спести: 40 %
| Марка | D-IL |
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 960 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 22.30 см |
| ШИРИНА | 2.20 см |
| ВИСОЧИНА | 9.60 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863551 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










