LED ЛИНЕЕН СПОТ 18W 4000K ЗА МАГНИТНО- РЕЛСОВ МОНТАЖ D-IL
Код: 226269


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 16.87 €10.12 € / 19.79 лв.
Спести: 40 %
| Марка | D-IL |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1440 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 33.00 см |
| ШИРИНА | 2.20 см |
| ВИСОЧИНА | 4.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4000K, DC 48V, НЕ СЕ ДИМИРА |
| EAN | 3800232863520 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










