LED ОСВЕТЛЕНИЕ ЗА ШКАФ 1.5W 4000K IP20 110LM СИВ V-TAC
Код: 223368
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 1.5 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 110 LM
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 1.5 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 110 LM |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 30.00 см |
| ШИРИНА | 4.00 см |
| ВИСОЧИНА | 0.90 см |
| ЦВЯТ | СИВ |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СЪС СЕНЗОР,24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ |
| EAN | 3800157689694 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












